Takvim

Şubat 2018
PazPtsSalÇrşPerCumCts
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

En Son Makaleler

Makale Bulunamadı

Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

Biz yalnızca konumuzda uzmanız !

En iyi hizmet en kısa sürede...

Biz ne yapıyoruz ?

1993 yılından itibaren, özellikle Macintosh alanında yazılım üreten, kurum ve kuruluşların özel program ihtiyaçlarını karşılayan yazılım firmasıyız.

1997 yılında çıkardığı MacSat programı ile Macintosh kullanıcılarına şirket yönetimi için bir paket programı hazırlamıştır. Günümüze yaklaşırken sektörün nabzını tutan, hızla değişim gösteren parametrelerde MARCOM'un müşteri hizmetlerinde mükemmeliyetçi noktasına getirdi.

Tecrübeli personellerimiz içinden seçilen bir proje yöneticisi kontrolünde, şirketinizde süreçlerinizi iyi bilen personel ve yöneticilerden oluşan bir proje ekibi oluşturarak işe başlıyoruz.

İhtiyaçlarınızı tespit ederek bir ön analiz hazırlıyoruz. Bu analiz ışığında, ekibin proje hedeflerini belirlemesi ve hedefler doğrultusunda kaba proje planını hazırlaması bir sonraki adımı oluşturuyor ve projeye başlıyoruz.

Neden Marcom Software ?

Günümüzde, Resmi kurumların bazı yazılım ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Özellikle kütüphanecilik alanında tecrübe sahibi olunmuştur.

Çok sayıda özel kütüphanecilik programlarının yanı sıra, kurumlar için gerekli olan Personel Takip Programı(PerSis) ve Taşınır Kayıt ve Kontrol Sistemi(TakSis) programı ( Ayniyat Programı ) firmamızın portföyünde mevcuttur. Bu programlarla, yazılım konusunda ne kadar iddialı olduğumuzu gösterdik.

Üretimini yaptığı programların verimini her geçen gün artırmayı hedef alırken aynı şekilde de satılan ürünlerin desteğini vermeye devam ederken, müşterilerimize en güncel bilgiyi vermek ve üretilen yeni ürünlerle tanıştırmak firmamızın vazgeçilmez prensiplerinden biridir.

Marcom Bilgisayar, genç olmanın dinamizimiyle, her geçen gün gelişen teknolojiyle paralel üretimini, hizmetini ve vizyonunu küresel boyutlarda yenileyerek ve geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Güvenilir, yenilikçi ve özgün sektörsel çözümler geliştiren, pazarlayan, uygulayan ve destekleyen yapısı ile Türkiye de önde gelen yazılım firması olmayı amaç edinmiş genç dinamik bir firmadır.

Devamı